Marka Fluffy baby line - dla kogo?
Marka Fluffy baby line - dla kogo?

Dlaczego muślin w naszej kolekcji? 

Cenimy sobie materiały, które nie tylko dobrze wyglądają, przyciągają oko, ale przede wszystkim linia Fluffy baby to produkty dla najmłodszych i z myślą o najmłodszych. Dzisiejsze trendy nie zawsze łączą w sobie cechy funkcjonalności, dobrego wyglądu i komfortu użytkownika. Nasze produkty skierowane są głównie do niemowląt, a ich skóra wymaga specjalnego traktowania. Stąd właśnie stworzyliśmy kolekcję, która będzie oparta głównie o bawełnę. Jej zalety były doceniane na przełomie wieków. 

Testując materiały zachwyciliśmy się muślinem bawełnianym. Muślin o podwójnej strukturze opatrzony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 jest miękki, przewiewny. Dzięki odpowiednim właściwościom termoregulacyjnym chroni przed przegrzaniem. Jest przyjazny nie tylko dla skóry dziecka, ale i środowiska. 

Muślin jest naturalnym materiałem, który można prasować. Dzięki temu możemy pozbyć się bakterii i zadbać o dobre samopoczucie naszych pociech.

Muślin z naszej kolekcji nie jest krzykliwy. Wzory są stonowane, czasami wręcz niezwykle dyskretne w swej prostocie barw. Hołdujemy zasadzie minimum wzoru - maksimum stylu

Zalety muślinu doceni każdy maluszek! 

Przekonaj się sama! 

Obsługiwane formy płatności
Blog
Poznaj bliżej nas i nasze produkty!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl